Моніторинги

Зовнішні моніторинги

Рейтинг шкіл Івано-Франківська 2021 року

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2021 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2021 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Рейтинг шкіл Івано-Франківська за результатами ЗНО-2021

КУРС склав рейтинг закладів загальної середньої освіти Івано-Франківська за результатами цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання, які днями оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти.

При створенні рейтингу ми враховували відсоток випускників, які отримали на ЗНО 180 і більше балів із семи предметів: української мови та літератури, української мови, історії України, математики, біології, географії та англійської мови.

До рейтингу ми не включали заклади професійно-технічної освіти та коледжі закладів вищої освіти. До речі, їхні результати ЗНО значно гірші, ніж у закладів загальної середньої освіти.

Також ми не включали до рейтингу школи, де ЗНО складали менше як 15 учнів. Відзначимо лише, що серед малокомплектних шкіл найкраще ЗНО здали учні приватної школи «Перша ластівка».

Перше місце у рейтингу зі значним відривом від інших шкіл займає Ліцей ім. Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (колишня «Українська гімназія» №1). Найгірше склали ЗНО випускники ліцею імені В'ячеслава Чорновола.

В інфографіці наводьте мишкою на кольори напроти назв навчальних закладів - і ви побачити назву предметів та відсоток учнів, які склали ЗНО на 180-200 балів.

Рейтинг шкіл Івано-Франківська 2020 року

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Рейтинг скориговано о 05:00 24 вересня 2020 року у зв'язку з уточненням даних.

Рейтинг шкіл Івано-Франківська 2019 року

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році.

Рейтинг шкіл Івано-Франківська 2018 року

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2018 році.

Рейтинг шкіл Івано-Франківська 2017 року

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році.

Рейтинг шкіл Івано-Франківська за результатами ЗНО з української мови і літератури за 2016 рік