Територія обслуговування

19.06.2019

Наказ про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти

Від 31.10.2018 року №839

Про закріплення територій обслуговування

за закладами загальної середньої освіти

на 2019/2020 н.р.

На виконаня п.2 ст. 66 Закону України «Про освіту», п.1 ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», від 19 вересня 2018 р. №806 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №684», п.2.6 Положення про Департамент освіти та науки, затвердженого рішенням Івано-Франківської міської ради від 31.07.2018 р. №247-21 та з метою запровадження Концепції реалізації політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

НАКАЗУЮ:

1. Визначити в місті Івано-Франківську території обслуговування та закріпити їх за закладами загальної середньої освіти (додається).

ЗШ № 15 - Вул. Деповська (від вул. Ольги Кисілевської до Незалежності), Ольги Кисілевської (парні), Угорницька (до № 12),Тисменицька, Микитинецька, Вербова, Головатого, Хриплинська, Незалежності (від моста через колію), Глінки, Українських Декабристів, Сеченова, Нова, Об'їздова, Танкістів, Простора, Токарська, Дмитерка, Поперечна, Нафтова, пр. Микитинецький, Йосипа Сліпого,Леонтовича,Мочульського, Данилевського,Герцена,Чехова,Котляревського,Рівна,По-перечна,Ковалевської,Патона,Зелена,Ромена Ролана, Полковника Грома,Сосенка,Тесленка, Ципки,Чайковського, Яросевича, Яремчука, Матієва-Мельника, О.Олеся, Одеська

Території обслуговування
Івано-Франківської ЗШ№15 на 2020-2021 навчальний рік

30.10.2019.№1153/-15/23в

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради відповідно до п.2.6. Положення про Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради, затвердженого рішенням Івано-Франківської міської ради від 31.07.2018 року №247-21, закріплює за закладами загальної середньої освіти території обслуговування.

Відповідно до п.9 розділу І «Загальні положення», наказу Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття початкової та базової середньої освіти» Департамент освіти та науки подає території обслуговування, закріплені за закладами загальної середньої освіти м.Івано-Франківська.

На виконання пункту 1 статті 13 «Територіальна доступність повної загальної середньої освіти» Закону України «Про освіту», з метою забезпечення прав дітей «кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи», «право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа гарантується....», враховуючи потенційну кількість першокласників (додаток 1), проектну потужність закладу освіти, відстань до кожного закладу зокрема, сформовано такі території обслуговування (додаток 2).

Заступник директора

Департаменту освіти та науки                                                Н.Микула

Д.Худевич

53-56-66